Adressen

 

Zwembad: De Tweesprong Tel.071-3313222
Lucas van Leydenlaan 2, 2371 RW , Roelofarendsveen
Voorzitter: Ed Bongers Tel.071-3314861
Watergang 81, 2377BV, Oude Wetering
e.bongers@wxs.nl
Penningmeester: Tim Haneveld Tel. 06-51278308
H.P. van der Poellaan 15, 2375XD Rijpwetering
penningmeester@zpcalkemade.nl
Ledenadministratie: Yasmine de Jeu
Langeweg 62, 2371 EJ, Roelofarendsveen
yasmine_dejeu@live.nl
Secretariaat: Bernard Klein Tel. 06-23758343
Aak 23, 2377 CL Oude Wetering
secretariaat@zpcalkemade.nl
Wedstrijdzwemmen: Sandra van Amsterdam Tel: 0623466158
Breitnerlaan 44, 2371 RN Roelofarendsveen
bestuurwedstrijdzwemalkemade@gmail.com
Evenementen: Wendy Lambeck Tel. 071-3315998
Akkerdistel 15, 2377DV, Oude Wetering
evenementen@zpcalkemade.nl
Polosecretariaat/
Danielle Kiele
Tel. 06-39859957
polocommissie: waterpolo.zpcalkemade@gmail.com
Waterpolo officials Rolante Van Zanten
Manon van der Poel  Tel. 0615080625
waterpolo.zpcalkemade@gmail.com
Waterpolo jeugd/ Sjoerd van Schaick Tel. 06-29735416
minipolo waterpolo.zpcalkemade@gmail.com
Waterpolo senioren Jelle van Schaick Tel. 06-52326881
waterpolo.zpcalkemade@gmail.com
Toernooicommissie Rogier de Jeu Tel. 06-38936804
Jelle van Schaick Tel. 06-52326881
zpcalkemadetoernooien @gmail.com
Kleding uitgifte Monique van Tol Tel. 06-54776842
Dorpsstraat 52,2451 AR, Leimuiden
monique738@online.nl
Website Sjors Volwater Tel. 06-55904852
sjors@zpcalkemade.nl