Kaag en Braassem Poldertocht

Zondag 3 september a.s. organiseren de gezamenlijke ijsclubs uit onze gemeente samen met Rotary Roelofarendsveen voor de 8e keer op rij de Kaag en Braassem Poldertocht. Een unieke wandeltocht met routes over weilanden, dijken en boerenerven die normaal gesproken niet voor het publiek toegankelijk zijn. Dit jaar voeren de tochten (5 km – 10,5 km – 15,5 km – 22 km) de deelnemers door het gebied de Braassemermeer en de Wijde AA en de daarachter liggende waterrijke polders. De startlocatie is dit jaar groencentrum de Veense Bukker, Hazenpad 1 in Roelofarendsveen. Een deel van de opbrengst van deze tocht is bestemd voor de Monique Velzenboer Foundation / het Liliane Fonds en voor de ijsclubs in onze gemeente. In bijgevoegde flyer vindt u meer informatie over deze tocht. Ook kunt u voor meer informatie onze website bezoeken: www.poldertocht.com.

Mede namens de organisatie dank ik u hartelijk voor uw medewerking!
Graag tot ziens op zondag 3 september.
Met sportieve groet,
Annemieke de Man