Wedstrijdschema’s waterpolo

Hieronder de voorlopige wedstrijdschema’s waterpolo:

Dames 1

Nummer Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie Accommodatie stad
40384 10-9-2016 18:10 Alkemade Da1 d’ELFT Da1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
40418 1-10-2016 20:15 Sassenheim Da1 Alkemade Da1 Wasbeek SASSENHEIM
40475 8-10-2016 19:00 Alkemade Da1 ZPB H&L Productions Da3 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
40511 30-10-2016 18:25 Waterpolo Residentie (SG) Da1 Alkemade Da1 Zuiderparkbad ‘S-GRAVENHAGE
40454 5-11-2016 19:40 Alkemade Da1 Wiekslag Da2 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
40495 13-11-2016 14:15 Alkemade Da1 ZVVS Da2 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
40431 19-11-2016 20:25 De Kempvis Da1 Alkemade Da1 Rivièrabad SPIJKENISSE
40458 26-11-2016 19:20 Alkemade Da1 BZC Da1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
40391 10-12-2016 17:35 ZVVS Da3 Alkemade Da1 De Kulk VLAARDINGEN
40388 17-12-2016 20:25 Alkemade Da1 WZC (SG) Da2 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
40505 7-1-2017 19:00 Katwijk Da2 Alkemade Da1 Aquamar KATWIJK ZH
40438 14-1-2017 19:40 Alkemade Da1 Katwijk Da2 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
40506 21-1-2017 18:00 d’ELFT Da1 Alkemade Da1 Kerkpolder DELFT
40424 28-1-2017 20:40 Alkemade Da1 Sassenheim Da1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
40428 4-2-2017 16:20 ZPB H&L Productions Da3 Alkemade Da1 Inge de Bruijn Zwembad BARENDRECHT
40481 11-2-2017 18:55 Alkemade Da1 Waterpolo Residentie (SG) Da1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
40402 18-2-2017 21:00 Wiekslag Da2 Alkemade Da1 Sportcentrum Blokweer ALBLASSERDAM
40463 11-3-2017 20:05 ZVVS Da2 Alkemade Da1 De Kulk VLAARDINGEN
40462 19-3-2017 15:00 Alkemade Da1 De Kempvis Da1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
40385 25-3-2017 20:15 BZC Da1 Alkemade Da1 De Hofstee BERGAMBACHT
40456 1-4-2017 19:00 Alkemade Da1 ZVVS Da3 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
40415 8-4-2017 21:30 WZC (SG) Da2 Alkemade Da1 De Veur ZOETERMEER

 

Heren 1

Nummer Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie Accommodatie stad
1977 17-9-2016 19:15 d’ELFT H1 Alkemade H1 Kerkpolder DELFT
2825 25-9-2016 14:15 Alkemade H1 ZPCH H1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
2352 1-10-2016 21:05 Sassenheim H1 Alkemade H1 Wasbeek SASSENHEIM
2497 8-10-2016 20:35 Alkemade H1 Z&PC De Gouwe H1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
1739 29-10-2016 19:15 Westland  H1 Alkemade H1 Sportfondsen Maesemunde ‘S-GRAVENZANDE
1653 5-11-2016 20:30 Alkemade H1 ZPC Woerden H1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
2702 13-11-2016 15:05 Alkemade H1 NieMo-Van Vliet 1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
1198 19-11-2016 21:15 De Kempvis H1 Alkemade H1 Rivièrabad SPIJKENISSE
903 26-11-2016 18:10 Alkemade H1 OZV H1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
2084 10-12-2016 14:30 De Linge/PCG (SG) H1 Alkemade H1 Berenschot LEERDAM
1255 17-12-2016 21:15 Alkemade H1 Z&PC Rotterdam H1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
2717 14-1-2017 20:30 Alkemade H1 d’ELFT H1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
2793 21-1-2017 21:00 ZPCH H1 Alkemade H1 Sportcomplex Koning Willem Alexander HOOFDDORP
3044 28-1-2017 19:30 Alkemade H1 Sassenheim H1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
2480 4-2-2017 19:50 Z&PC De Gouwe H1 Alkemade H1 De Sniep WADDINXVEEN
2334 11-2-2017 19:45 Alkemade H1 Westland  H1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
1271 18-2-2017 19:20 ZPC Woerden H1 Alkemade H1 Het Batensteinbad WOERDEN
2323 11-3-2017 19:00 NieMo-Van Vliet 1 Alkemade H1 Polderbad NIEUWERKERK AD IJSSEL
1549 18-3-2017 19:45 Alkemade H1 De Kempvis H1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
780 25-3-2017 19:15 OZV H1 Alkemade H1 H2O HARMELEN
1029 1-4-2017 20:35 Alkemade H1 De Linge/PCG (SG) H1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
2891 8-4-2017 19:15 Z&PC Rotterdam H1 Alkemade H1 Sportfondsenbad Rdam-Noord ROTTERDAM

Heren 2

Nummer Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie Accommodatie stad
42157 10-9-2016 19:00 Alkemade H2 LZ 1886 H4 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42202 1-10-2016 18:15 NZ&PC H1 Alkemade H2 Binnenzee NOORDWIJK ZH
42158 8-10-2016 19:50 Alkemade H2 De Vliet (SG) H2 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42168 15-10-2016 17:30 De Plas H2 Alkemade H2 De Wel NIEUWKOOP
42214 29-10-2016 19:15 OZV H2 Alkemade H2 H2O HARMELEN
42159 6-11-2016 14:15 Alkemade H2 De Zijl Zwemsport H6 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42160 12-11-2016 20:25 Alkemade H2 Katwijk H4 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42270 19-11-2016 19:20 De Reigers (SG) H4 Alkemade H2 Overbosch ‘S-GRAVENHAGE
42161 26-11-2016 20:10 Alkemade H2 Z&PC De Gouwe H4 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42238 10-12-2016 16:45 WIDEX GZC DONK H6 Alkemade H2 Groenhovenbad GOUDA
42162 17-12-2016 19:40 Alkemade H2 AZL H1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42163 14-1-2017 18:55 Alkemade H2 De Plas H2 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42195 21-1-2017 16:30 LZ 1886 H4 Alkemade H2 Vijf Meibad LEIDEN
42164 28-1-2017 21:30 Alkemade H2 NZ&PC H1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42186 5-2-2017 15:40 De Vliet (SG) H2 Alkemade H2 De Schilp RIJSWIJK ZH
42165 12-2-2017 14:15 Alkemade H2 OZV H2 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42264 18-2-2017 18:50 De Zijl Zwemsport H6 Alkemade H2 De Zijl LEIDEN
42231 11-3-2017 17:00 Katwijk H4 Alkemade H2 Aquamar KATWIJK ZH
42166 18-3-2017 18:15 Alkemade H2 De Reigers (SG) H4 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42254 25-3-2017 18:45 Z&PC De Gouwe H4 Alkemade H2 De Sniep WADDINXVEEN
42167 1-4-2017 19:50 Alkemade H2 WIDEX GZC DONK H6 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42156 8-4-2017 21:15 AZL H1 Alkemade H2 De Fluit LEIDSCHENDAM

Heren 3

Nummer Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie Accommodatie stad
42697 10-9-2016 19:45 Alkemade H3 DES H1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42707 2-10-2016 17:45 Sassenheim H4 Alkemade H3 Wasbeek SASSENHEIM
42698 8-10-2016 17:30 Alkemade H3 WZC (SG) H5 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42663 29-10-2016 16:30 d’ELFT H4 Alkemade H3 Kerkpolder DELFT
42699 6-11-2016 15:00 Alkemade H3 De Zijl Zwemsport H8 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42700 12-11-2016 18:55 Alkemade H3 Aquadraat (SG) H3 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42736 19-11-2016 19:30 De Reigers (SG) H5 Alkemade H3 De Waterthor ‘S-GRAVENHAGE
42655 11-12-2016 17:00 Waterpolo Residentie (SG) H3 Alkemade H3 Zuiderparkbad ‘S-GRAVENHAGE
42688 7-1-2017 18:15 WZK 3 Alkemade H3 Sterrenbad WASSENAAR
42701 15-1-2017 14:15 Alkemade H3 WZK 3 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42675 22-1-2017 17:00 DES H1 Alkemade H3 Overbosch ‘S-GRAVENHAGE
42702 28-1-2017 18:45 Alkemade H3 Sassenheim H4 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42686 4-2-2017 19:00 WZC (SG) H5 Alkemade H3 De Veur ZOETERMEER
42703 12-2-2017 15:00 Alkemade H3 d’ELFT H4 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42732 18-2-2017 18:05 De Zijl Zwemsport H8 Alkemade H3 De Zijl LEIDEN
42721 11-3-2017 17:45 Aquadraat (SG) H3 Alkemade H3 De Does LEIDERDORP
42704 18-3-2017 19:00 Alkemade H3 De Reigers (SG) H5 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
42705 1-4-2017 18:15 Alkemade H3 Waterpolo Residentie (SG) H3 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN

Heren 4

Nummer Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie Accommodatie stad
45457 25-9-2016 15:30 Alkemade H4 BZ&PC H7 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45398 1-10-2016 16:45 NZ&PC H2 Alkemade H4 Binnenzee NOORDWIJK ZH
45458 8-10-2016 18:15 Alkemade H4 De Vliet (SG) H5 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45419 29-10-2016 19:45 AZL H3 Alkemade H4 De Fluit LEIDSCHENDAM
45459 5-11-2016 18:55 Alkemade H4 Poseidon’56 H4 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45460 12-11-2016 19:40 Alkemade H4 Aquadraat (SG) H4 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45490 19-11-2016 18:40 De Zijl Zwemsport H9 Alkemade H4 De Zijl LEIDEN
45461 26-11-2016 20:55 Alkemade H4 Z&PC De Gouwe H6 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45462 17-12-2016 18:55 Alkemade H4 Vivax H2 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45387 7-1-2017 19:00 WZK 4 Alkemade H4 Sterrenbad WASSENAAR
45463 15-1-2017 15:00 Alkemade H4 WZK 4 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45431 21-1-2017 19:15 BZ&PC H7 Alkemade H4 De Kuil BODEGRAVEN
45464 28-1-2017 18:00 Alkemade H4 NZ&PC H2 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45453 4-2-2017 20:25 De Vliet (SG) H5 Alkemade H4 Sportcentrum Forum Kwadraat VOORBURG
45465 11-2-2017 18:10 Alkemade H4 AZL H3 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45484 18-2-2017 19:00 Poseidon’56 H4 Alkemade H4 De Fakkel RIDDERKERK
45414 11-3-2017 17:00 Aquadraat (SG) H4 Alkemade H4 De Does LEIDERDORP
45466 18-3-2017 17:30 Alkemade H4 De Zijl Zwemsport H9 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45445 25-3-2017 20:15 Z&PC De Gouwe H6 Alkemade H4 De Sniep WADDINXVEEN
45476 8-4-2017 18:15 Vivax H2 Alkemade H4 Poelmeer OEGSTGEEST

DG1

Nummer Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie Accommodatie stad
41346 17-9-2016 15:45 De Zijl Zwemsport DG1 Alkemade DG*1 De Zijl LEIDEN
41333 1-10-2016 16:45 Alkemade DG*1 MNC Dordrecht DG1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
41328 9-10-2016 14:55 Alkemade DG*1 Wiekslag DG*1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
41293 22-10-2016 14:00 MNC Dordrecht DG1 Alkemade DG*1 Sportboulevard DORDRECHT
41321 30-10-2016 15:15 WIDEX GZC DONK DG1 Alkemade DG*1 Groenhovenbad GOUDA
41329 5-11-2016 18:10 Alkemade DG*1 ZPB H&L Productions DG1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
41330 12-11-2016 18:10 Alkemade DG*1 SVH DG*1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
41313 19-11-2016 15:25 Katwijk DG1 Alkemade DG*1 Aquamar KATWIJK ZH
41304 10-12-2016 17:00 AZC DG1 Alkemade DG*1 AquaRijn ALPHEN AAN DEN RIJN
41331 17-12-2016 18:10 Alkemade DG*1 SCOM/De Zeehond’73 (SG) DG1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
41332 14-1-2017 18:10 Alkemade DG*1 De Zijl Zwemsport DG1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
41281 4-2-2017 15:45 Wiekslag DG*1 Alkemade DG*1 Sportcentrum Blokweer ALBLASSERDAM
41334 11-2-2017 17:25 Alkemade DG*1 WIDEX GZC DONK DG1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
41290 19-2-2017 17:00 ZPB H&L Productions DG1 Alkemade DG*1 Inge de Bruijn Zwembad BARENDRECHT
41271 11-3-2017 15:00 SVH DG*1 Alkemade DG*1 Sportcomplex de Wilgenring ROTTERDAM
41335 18-3-2017 16:45 Alkemade DG*1 Katwijk DG1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
41336 1-4-2017 17:30 Alkemade DG*1 AZC DG1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
41345 8-4-2017 16:25 SCOM/De Zeehond’73 (SG) DG1 Alkemade DG*1 Hoogvliet HOOGVLIET ROTTERDAM

DG2

Nummer Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie Accommodatie stad
43520 10-9-2016 17:25 Gemengd-D <13 Alkemade DG*2 AZC DG2 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
43567 17-9-2016 18:15 Gemengd-D <13 WZK DG*1 Alkemade DG*2 Sterrenbad WASSENAAR
43423 1-10-2016 17:15 Gemengd-D <13 Sassenheim DG1 Alkemade DG*2 Wasbeek SASSENHEIM
43280 8-10-2016 16:45 Gemengd-D <13 Alkemade DG*2 de Gouwe DG*1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
43347 5-11-2016 17:25 Gemengd-D <13 Alkemade DG*2 AZL DG1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
43486 12-11-2016 17:25 Gemengd-D <13 Alkemade DG*2 WIDEX GZC DONK DG2 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
43349 19-11-2016 17:50 Gemengd-D <13 ZDHC DG*1 Alkemade DG*2 Overbosch ‘S-GRAVENHAGE
43264 26-11-2016 17:25 Gemengd-D <13 Alkemade DG*2 Aquadraat (SG) DG2 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
43299 11-12-2016 16:15 Gemengd-D <13 Waterpolo Residentie (SG) DG2 Alkemade DG*2 Zuiderparkbad ‘S-GRAVENHAGE
43436 17-12-2016 17:25 Gemengd-D <13 Alkemade DG*2 WZC DG*1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
43579 14-1-2017 17:25 Gemengd-D <13 Alkemade DG*2 WZK DG*1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
43275 22-1-2017 14:35 Gemengd-D <13 AZC DG2 Alkemade DG*2 AquaRijn ALPHEN AAN DEN RIJN
43623 29-1-2017 14:55 Gemengd-D <13 Alkemade DG*2 Sassenheim DG1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
43255 4-2-2017 18:10 Gemengd-D <13 de Gouwe DG*1 Alkemade DG*2 De Sniep WADDINXVEEN
43405 18-2-2017 19:00 Gemengd-D <13 AZL DG1 Alkemade DG*2 De Fluit LEIDSCHENDAM
43570 11-3-2017 15:00 Gemengd-D <13 WIDEX GZC DONK DG2 Alkemade DG*2 Groenhovenbad GOUDA
43550 19-3-2017 14:15 Gemengd-D <13 Alkemade DG*2 ZDHC DG*1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
43433 25-3-2017 19:00 Gemengd-D <13 Aquadraat (SG) DG2 Alkemade DG*2 De Does LEIDERDORP
43549 1-4-2017 16:45 Gemengd-D <13 Alkemade DG*2 Waterpolo Residentie (SG) DG2 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
43621 8-4-2017 19:15 Gemengd-D <13 WZC DG*1 Alkemade DG*2 De Veur ZOETERMEER

EG1

Nummer Datum Tijd Thuis team Uit team Accommodatie Accommodatie stad
45243 10-9-2016 16:45 Gemengd-E <11 Alkemade EG*1 ZDHC EG2 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45216 17-9-2016 16:20 Gemengd-E <11 Katwijk EG2 Alkemade EG*1 Aquamar KATWIJK ZH
45253 2-10-2016 16:20 Gemengd-E <11 Sassenheim EG1 Alkemade EG*1 Wasbeek SASSENHEIM
45244 9-10-2016 14:15 Gemengd-E <11 Alkemade EG*1 Z&PC De Gouwe EG2 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45272 30-10-2016 16:15 Gemengd-E <11 WP Residentie EG*1 Alkemade EG*1 Zuiderparkbad ‘S-GRAVENHAGE
45245 5-11-2016 16:45 Gemengd-E <11 Alkemade EG*1 De Zijl Zwemsport EG3 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45246 12-11-2016 16:45 Gemengd-E <11 Alkemade EG*1 Aquadraat (SG) EG1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45247 26-11-2016 16:45 Gemengd-E <11 Alkemade EG*1 WZC (SG) EG2 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45248 17-12-2016 16:45 Gemengd-E <11 Alkemade EG*1 BZ&PC EG1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45249 14-1-2017 16:45 Gemengd-E <11 Alkemade EG*1 Katwijk EG2 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45282 21-1-2017 17:50 Gemengd-E <11 ZDHC EG2 Alkemade EG*1 Overbosch ‘S-GRAVENHAGE
45250 29-1-2017 14:15 Gemengd-E <11 Alkemade EG*1 Sassenheim EG1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45239 4-2-2017 16:45 Gemengd-E <11 Z&PC De Gouwe EG2 Alkemade EG*1 De Sniep WADDINXVEEN
45251 11-2-2017 16:45 Gemengd-E <11 Alkemade EG*1 WP Residentie EG*1 De Tweesprong ROELOFARENDSVEEN
45294 18-2-2017 15:10 Gemengd-E <11 De Zijl Zwemsport EG3 Alkemade EG*1 De Zijl LEIDEN
45232 11-3-2017 15:30 Gemengd-E <11 Aquadraat (SG) EG1 Alkemade EG*1 De Does LEIDERDORP
45214 25-3-2017 17:35 Gemengd-E <11 WZC (SG) EG2 Alkemade EG*1 De Veur ZOETERMEER
45269 8-4-2017 16:15 Gemengd-E <11 BZ&PC EG1 Alkemade EG*1 De Kuil BODEGRAVEN